УЗД
No Comments

Кожна мама своїй дитині хоче як найкраще і це природно. Зараз пора свіжих ягід та фруктів, адже вони є джерелом багатьох вітамінів, мінералів та мікроелементів. Кожна ягідка чи кожен фрукт важливі у розвитку дитини як організму в цілому.


Але є важливе Але!
Животики наших малят не справляються з цільними, заковтнутими не розжованими вишеньками – черешеньками та навіть з чорницею чи смородиною. Маленький, до кінця не сформований, шлунок дитини не спроможний перетравити такі ягідки, і в кишківник потрапляє неперетравлений суцільний продукт. Це спричинює бродіння, яке своєю чергою призводить до масової загибелі корисних бактерій, що живуть у кишківнику і впливають на травлення, міцність імунної системи та багато інших процесів в організмі малюка. !

При цьому малеча плаче, жаліється на біль в животику. Відмічається підйом температури та дуже часто до високих цифр, наростає інтоксикація. Дитя поносить або блює, в гіршому випадку і те і інше, животик здувається, оскільки бродіння продовжуватиметься доти, доки з‘їдені ягідки, перепрошуємо за природність, не «викакаються» і ще кілька днів після цього. !

Це ще добре – гірше, коли дитина попадає в лікарню, бо потребує більш інтенсивнішої допомоги. !


Щоб запобігти цьому, батькам, ні в якому разі, не варто позбавляти дитину ягід та фруктів, але подумати в якій формі давати їх. !

Наприклад, готувати свіжі морси чи звільняти від шкірочки черешеньку чи вишеньку і залишати саму м’якоть. Якщо дитина старша 3-х років і хоче цілу ягідку – потратити час і навчити пережовувати її. На це піде небагато часу, але рефлекс сформується і через деякий час Вам не доведеться заглядати до рота чи все пережував малюк.
А якщо все ж таки так сталося, що в дитини розболівся животик, а також Ви відмічаєте інші розлади – звісно, варто звернутися до Вашого сімейного лікаря за консультацією.

В такому випадку крім основного лікування рекомендовано УЗД органів черевної порожнини. Чому? Тому що вище вказані симптоми можуть проявлятися і при інших небезпечних захворюваннях. Таких як апендицит, інвагінація кишківника, навіть маскуватись запалення легень чи нирок, особливо у дітей до 5-6 років. Даний метод обстеження дуже допомагає віддиференціювати та допомогти Вашому сімейному лікареві правильно встановити діагноз.

17 Бер, 2020

УЛЬТРАЗВУКОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

Ультразвукове дослідження - УЗД дослідження-це дослідження органів і тканин за допомогою ультразвукових "хвиль", які проходячи через тканини різних органів, а точніше через кордони між різними тканинами органів, по-різному відбивається від… Read More
05 Чер, 2020

Біль у суглобах – причина страждання кожної третьої людини.

Біль у суглобах - причина страждання кожної третьої людини. Узд- метод визначення причин болю та порушення функції суглобів. Неможливість підняти руку чи важкість при присіданні, набряк, хруст, кульгання. Особливо варто… Read More

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.